2 June 2019

Start:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Akcja społeczna

FUNDACJA MIASTA SPORTU

Fundacja Miasta Sportu to organizacja non-for-profit, której celem jest promocja wolontariatu sportowego i pracowniczego w Polsce, a także wspieranie młodych, utalentowanych sportowców w rozwoju ich kariery.

Fundatorem Fundacji Miasta Sportu jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

- W ramach naszej podstawowej działalności realizujemy wiele działań o charakterze non-for-profit. Jako podmiot prowadzący działalność gospodarczą napotykaliśmy na wiele ograniczeń prawnych i administracyjnych. Wierzymy, że Fundacja pomoże w przyszłości wielu młodym sportowcom w rozwoju ich kariery i talentu. Nasza wiedza i doświadczenie oraz wsparcie ekspertów z różnych dziedzin zasiadających w Radzie Fundacji pomoże efektywnie zarządzać pieniędzmi pozyskanymi od donatorów - Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group.

Rada Fundacji Miasta Sportu

Zaproszenie do zasiadania w Radzie Fundacji Miasta Sportu przyjęli ludzie o ogromnym autorytecie, którzy odnieśli w swoim fachu niezaprzeczalny sukces. Wierzymy, że różnorodna wiedza i doświadczenia pozwolą nam w najbardziej kompleksowy sposób mierzyć się z zadaniami, do których powołana została Fundacja Miasta Sportu. 

W Radzie Fundacji zasiadają:

Stefan Szczepłek – polski dziennikarz sportowy, komentator.
Iwona Guzowska – polska kick-boxer i polityk, posłanka na Sejm VI i VII
Tomasz Karolak – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy; dyrektor artystyczny Teatru IMKA.
Artur Pupka - prof. dr hab. n. med.; specjalista chirurgii naczyniowej, ogólnej, angiologii, transplantologii klinicznej i medycyny sportowej
Krzysztof Lewandowski - Prezes Zarządu Euco S.A.

NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

Szkolenia dla wolontariuszy z udzielania pierwszej pomocy oraz w zakresie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, wraz z nabyciem uprawnień do pracy jako służba informacyjna na imprezach sportowych
 

JAK NAS WESPRZEĆ?

Pamiętajcie, że to w jakim celu uda nam się zrealizować założone cele zależy również od Was!

Każdy z Państwa może pomóc rozwijać prowadzoną przez naszą Fundację działalność, poprzez przekazanie na poniższe konto darowizny:

03 1240 5354 1111 0010 6289 0611

Fundacja Miasta Sportu
Aleja Bzów 19/2
05-509 Józefosław

Darowizny można również dokonać podczas rejestracji do Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, IRONMAN 5150 Warsaw, Gdynia Półmaraton. Wystarczy odznaczyć w formularzu zgłoszeniowym (krok 7.) program, który chcą Państwo wesprzeć i wskazać kwotę (nie mniej niż 1 Euro/5 złotych), która zostanie doliczona do opłaty startowej, a następnie przekazana na konto Fundacji Miasta Sportu.

Wsparcie finansowe przekazane Fundacji Miasta Sportu jest przeznaczone w całości na cele statutowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć działania naszej Fundacji. Więcej o działalności Fundacji dowiedzą się Państwo na stronie www.fundacjamiastasportu.pl