24 May 2020

Start:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Instrukcja dołączenia do Gran Fondo Gdynia Challenge

Od 1 maja użytkownicy aplikacji Rouvy mogą spróbować swoich sił w Gran Fondo Gdynia Challenge. Wyzwanie jest ogólnodostępne dla każdego użytkownika, ale to uczestnicy Gran Fondo Gdynia 2020 są na uprzyilejowanej pozycji. Za ukończenie 90-kilometrowej trasy będą nagrodzeni profesjonalną koszulką kolarską oraz wyjatkowym medalem.

Przeniesienie kolarskiego ścigania do wirtualnej rzeczywistości spowodowało, że wielu użytkowników szos musiało się zmierzyć z wyzwaniem odnalezienia się w świecie VR. Trenażery, aplikacje, czujniki, synchronizacje - takie nagromadzenie wielu nienzanych czynników może skutkować chaosem. Chcemy Wam pomóc w odnalezieniu się w nowym świecie, dlatego przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku jak dołączyć do zabawy w formacie Challenege. Jest ona dostępna na naszej stronie w zakładce Rouvy -> Instrukcja Challenge. Przed przystąpieniem do działania warto się znią zapoznać, zwłaszcza jeśli masz wątpliwości czy wszystkie kroki zostały wykonane przez Ciebie poprawnie. Instrukcję dotyczącą wyścigu zamieścimy, kiedy już trasa przygotowana właśnie pod wyścig będzie w pełni gotowa.

We wtorkowe popołudnie, 5 maja, na mecie Gran Fondo Gdynia Challenge zameldowało się już ponad 270 kolarzy z całego świata. Kolejne 2 000 planuje wystartować w najbliższych dniach. Skąd to wiemy? Klikając w opcję "Join" przy ikonce Gran Fondo Gdynia Challenge. A to zobowiązanie przede wszystkim dla nich samych. Dołącz i Ty!